Home / Про автора

Dima TkachМене звати Дмитро Ткач.

Перший мій комп’ютер з’явився ще в ранньому дитинстві: коли мені було 4 роки, тато самостійно зібрав платформу ZX Spectrum. Саме в той час я познайомився із новими технологіями та відкрив для себе світ комп’ютерних ігор.

Інтерес до ігрофікації зв’явився завдяки всесвітньовідомому курсу Кевіна Вербаха “Ігрофікація” на освітній платформі Coursera. Після проходження навчальної програми, я вирішив не зупинятись на досягнутому та продовжити самостійно розбиратись в можливостях ігрофікації.

В значній мірі мені допомогла освіта психолога (закінчив історичний факультет за спеціальністю “історія та психологія” Дніпропетровського національного університету).

Останні 5 років працюю в сфері інтернет-маркетингу. До цього набув досвіду роботи в event-менеджменті, бренд-менеджменті та продажах. Розвивав кілька software проектів. В результаті отриманого досвіду побачив переваги і перспективи ігрофікації в багатьох сферах життя.

Для того, щоб систематизувати отримані знання і сформувати коло однодумців, вирішив вести тематичний блог.

Завжди радий спілкуванню з розумними та цікавими людьми. Якщо у Вас виникло питання або є пропозиція, обов’язково пишіть мені на поштову скриньку worldofgamification@gmail.com